Клінінг балкону

Балкон – це зона безпосереднього контакту з вулицею. Тому залежно від пори року тут накопичується пил, сніг, волога. Часто потрапляють комахи і утворюється цвіль. Чимало сміття може бути після розбору своєрідного складу речей, відкладених на випадок, коли вони знадобляться. Щоб створити комфортну та здорову зону, клінінг балкону слід довірити професіоналам. Наша компанія виконує прибирання цієї зони квартири швидко та недорого.

Не тільки балкон потребує прибирання, додатково ви можете замовити генеральне прибирання будинку в Києві.

Комплекс послуг з клінінгу балкону

Мінімум кілька разів на рік, перед зимою та влітку, слід проводити генеральне прибирання та наводити порядок. Час виконання суто індивідуальний момент, тому що балкони розрізняються за площею, призначенням та заставленістю меблями, іншими предметами. Терміни обговорюються із менеджерами після уточнення всіх деталей.

Прибирання балкону включає такі заходи:

 • миття вікон, рам, підвіконь;
 • очищення всіх поверхонь від пилу та бруду;
 • очищення від будівельного пилу, слідів фарби після ремонту;
 • очищення меблів, якщо вони є;
 • дезинфекція безпечними засобами.

Компанія MaClean цінує кожного клієнта, тому уважно підбирає персонал. Кожен клінер проходить навчання, потім регулярно тестується.

Прибирання пилу та бруду на балконі

Які роботи потрібно виконати, щоб навести чистоту у приміщенні, залежить від його особливостей. Балкон може бути заскленим або відкритим. У першому випадку бруд осідає на вікнах, миття яких не є улюбленою справою господарок. На відкритих балконах пил накопичується на підлозі. Важливо не забути про кути, в яких може з’явитися павутиння.

Прибирання на балконі потребує великої кількості вільного часу та зусиль. Наша клінінгова служба використовує професійну техніку, миючі засоби. За бажанням клієнта фахівці безпечно та якісно миють балконний блок, приділяючи увагу кожному сантиметру. Усі предмети збирають та виносять, а за домовленістю – утилізують.

Миття дверей та вікон

Прибирання балкону включає фасадні та внутрішні процедури. Використовуючи спеціальне спорядження, компетентні спеціалісти очистять склопакети із зовнішнього боку. Внутрішні роботи мають на увазі миття дверей, підвіконь і рам.

Усі поверхні спочатку обробляються професійними засобами, щоб не було розлучень. Після цього витирають насухо. Фахівці не економлять на розхідниках та виконують очищення максимально якісно.

Миття підлоги, стін та всіх доступних поверхонь

Якщо потрібне генеральне прибирання на балконі, не можна ігнорувати підлогу, стіни та стелю. Щоб зручніше було висунути все сміття, слід на якийсь час винести всі меблі, скачати килими (якщо вони є). Миючі засоби підбирається виходячи з типу підлогового покриття, стінового оздоблення.

Прибирання на балконі включає дезінфекцію та миття плінтусів. Наші клінери видаляють найдрібніші сліди бруду не лише з підлоги, а й інших вертикальних, горизонтальних поверхонь. Фахівці домагаються фантастичних результатів та чистоти всіх місць без винятку.

Прибирання балкона після голубів

Багато господинь відкладають наведення порядку через брак вільного часу або страх висоти. Наша компанія якісно прибирає балкон після голубів, що є малоприємною процедурою. Фахівці підготовлені до будь-якого обсягу та типу забруднень. На об’єкт вони виїжджають із усіма необхідними інструментами.

Оскільки голуби вважаються переносниками серйозних захворювань, прибирання балкона виконується у спеціальних комбінезонах, масках та професійними знезаражуючими засобами. Майстри усунуть сліди життєдіяльності пернатих за зручною ціною. Усі деталі обговорюються індивідуально під час оформлення заявки. Прибирання балкона після голубів включає:

 • очищення всіх поверхонь;
 • обробку стін, підлоги та стелі засобами для знищення бактерій;
 • застосування складів для відлякування непроханих гостей.

Генеральне прибирання на балконі часто сприяє якнайшвидшому одужанню мешканців квартири від алергії, постійної втоми та інших неприємностей. Це результат видалення пилу, бруду та продуктів життєдіяльності голубів.

Засоби та обладнання для клінінгу на балконі

Щоб досягти бездоганного стану та чистоти, важливо використовувати професійні засоби. При цьому потрібно враховувати особливості матеріалів, використаних для будівництва або ремонту.

Компанія MaClean пропонує генеральне прибирання на балконі із застосуванням професійної хімії Chemspec та Kiter. Наші майстри використовують техніку Karcher, яка дозволяє дістатися до найважчих місць.

Додаткові послуги

У нас можна замовити очищення м’яких меблів та килимових покриттів. Це актуально, якщо така є на балконі. Майстри виїжджають на прибирання балконів до заміських будинків та квартир, а також до громадських закладів. До нас звертаються для прибирання приміщення після ремонту, за миттям вікон у багатоповерхових будинках.

Ціни на клінінг балкона

При замовленні послуги вартість цікавить будь-якого клієнта. Початкові ціни вказані у таблиці. Для розрахунку точної вартості слід звернутися до фахівців та уточнити деталі. На ціну впливають такі фактори:

 • тривалість збирання;
 • площа приміщення;
 • ступінь забруднення;
 • кількість вікон та дверей.

Ми працюємо чесно, без прихованих додаткових послуг.

  Контактна інформація

  Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

  На яку дату?

  Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

  Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!