Про сервіс

МаСlean – клінінгова компанія з кардинально новими принципами роботи в сфері клінінг послуг.

Сьогодні клінінг сервіс переживає період відродження, як і багато інших галузей в сфері послуг.

Якісно новий напрямок – це комплексні послуги, коли замовникові не потрібно шукати фахівців різного профілю окремо, а потім координувати їх роботу. Ми не просто робимо ухил на професіоналізм персоналу, в наш час цього недостатньо.

Наша цель

Вывести сервис нашего клининга на новый уровень, чтобы ваша жизнь стала еще проще, а мир еще чище.

Наша философия

Построена на «Хьюгге», что в переводе с языка самых счастливых людей на планете – датчан, означает идеальную гармонию уюта, комфорта и благополучия. Именно в Дании живут люди, способные ценить обычные удовольствия и наслаждаться каждым моментом жизни.

Наша миссия

Нести только пользу, создавая идеальную атмосферу комфорта для жизни, бизнеса, отдыха каждого нашего клиента.

Для нас важливо, щоб скориставшись послугами нашої компанії, ви побачили не просто порядок і ідеальну чистоту, а й відчули справжню турботу, які ми даруємо нашим клієнтам. Тільки в чистих, комфортних і упорядкованих умовах можна повноцінно розслабитися, прекрасно відпочити і відновити душевну рівновагу. Ми прагнемо створити повноцінну зону комфорту і затишку – справжнє хьюгге для того щоб добре було кожному.

Не менш важливо для нас побудову командної роботи, коли виконання всіх поставлених завдань відбувається за чіткою схемою. У нашому розумінні клінінг – це вирішення проблем замовника і ми прагнемо взяти на себе вирішення всіх питань, пов’язаних з прибиранням.

Ми прагнемо побудувати роботу таким чином, щоб прибула за викликом бригада могла швидко зорієнтуватися і оптимізувати план прибирання. Виконати всі поставлені завдання вчасно і показати відмінний результат якості. Залежно від поставлених завдань необхідно швидко і безпомилково сформувати команду клинеров з тих працівників, чия кваліфікація і досвід потрібні для виконання завдання.

Другим не менш важливим питанням стає дотримання санітарних норм і охорони праці при збиранні. Залежно від виду і типу приміщення, а також групи (для виробничих), враховуються норми по періодичності, способу збирання, застосовувані засоби, техніка і інвентар. При збиранні також враховуються очищаються поверхні, тому всі засоби підбираються в строгій відповідності з матеріалом.

Весь персонал в обов’язковому порядку комплектується спецодягом, засобами індивідуального захисту в міру необхідності (рукавички, респіратори, крему). Регулярно проводяться інструктажі з техніки безпеки при очищенні електроприладів.

Спорядження для роботи на висоті регулярно перевіряється і випробовується. Така побудова роботи дозволяє не тільки швидко і якісно виконати поставлене завдання, а й уникнути непередбачених ситуацій і нещасних випадків.

чистка дивана на дому сотрудниками компании MAclean

Зворотний бік сервісу

Коли за викликом клієнта на об’єкт прибуває персонал компанії МаСlean і відмінно виконує роботу – це лише видима частина, яку замовник може оцінити по достоїнству. Але є і невидима частина сервісу, яку ми також досконально дотримуємося. Це дезінфекція інвентарю, інструменту та обладнання після виконання замовлення. Тому звертаючись до нас можна бути повністю впевненими, що для прибирання вашого об’єкта або будинку застосовується практично стерильне обладнання. Персонал в обов’язковому порядку регулярно проходить медкомісію.

Естетика і етикет

Якщо хтось думає що клинер – це просто прибиральник, який працює зі шваброю, то він помиляється. Щоб це перевірити досить замовити клінінг в Києві від компанії МаСlean. В першу чергу ми йдемо до людей, нас зустрічають, а потім ми показуємо на що здатні. Там, куди ми приходимо, настає чистота і затишок, а значить кожен наш працівник представник чистоти і порядку. Ми піклуємося про зовнішній і внутрішній вигляд персоналу. Привітність, ввічливість, відкритість, дбайливість, комунікабельність – ось важливі правила нашого клінера. З нашим персоналом легко спілкуватися, ми завжди підкажемо, зрозумілим є й відповімо на клієнта питання щодо нашої роботи.

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!