Прибирання виробничих приміщень

Своєчасне прибирання виробничих приміщень дозволяє підтримувати ідеальну чистоту, яка просто необхідна там, де зберігається готова продукція, яка надходить до прилавків магазинів. Великі накопичення пилу, бруду, поява грибкової цвілі завдають шкоди як людському здоров’ю, так і сприяють швидкому псуванню товарів. До того ж скупчення сміття підвищує ризик виникнення нещасних випадків співробітників підприємства.

В той же час прибирання складу повинно виконуватися високоякісно, тобто не порушувати внутрішній мікроклімат, гарантуючи збереження товарів, і не зривати робочі процеси на підприємстві. Головна мета всіх заходів – створення максимально сприятливих умов для зберігання продукції і комфортної, безпечної обстановки для виконання робочих операцій.

Промислове прибирання приміщень

Прибирання складів і складських приміщень має певні складнощі, які визначаються архітектурними особливостями таких будівель. Високі стелі і габаритні по площі території створюють безліч важкодоступних місць, де накопичується пил: фермові конструкції, стельові балки, віконні прорізи та ін. До того ж наводити порядок треба не тільки в промзоні, а й в робочих кабінетах, санвузлах і на прилеглій території.

Прибирання приміщень складів від пилових накопичень повинно виконуватися спеціалізованим обладнанням, яке швидко всмоктує пил, не даючи осідати на стелажах з товаром. На промислових територіях в якості підлогового покриття часто застосовується бетон або асфальт, тому для якісного очищення необхідні підмітання та миття підлоги.

Не менш важливим моментом стає використання екологічно чистої, професійної хімії, особливо в зонах, призначених для зберігання продуктів харчування. Важливо також правильно розрахувати їх концентрацію. Не допускається застосування високотоксичних і несертифікованих препаратів.

Чистка складу повинна здійснюватися за графіком, в певній послідовності потужними пилососами, щоб пил не піднімався в повітря і не осідав на продуктах.

Прибирання складських приміщень з вибухо- і пожежонебезпечними матеріалами вимагає особливої ​​уваги до дотримання техніки безпеки, а також додаткового інструктажу персоналу.

Клінінг виробничих приміщень

Прибирання промислових, складських приміщень в Києві від клінінгової компанії MaClean – це гарантія зручного і якісного сервісу з дотриманням необхідних заходів безпеки і повної відповідності встановленим санітарним нормам. 

Прибирання складів проходить без непередбачених ситуацій, так як досвід і професіоналізм нашого кваліфікованого персоналу дозволяють досить оперативно і безпомилково підготуватися до процесу. Залежно від типу нежитлового приміщення і продукції що в ньому зберігається, складається план і графік промислового прибирання, підбираються відповідні режими та миючі засоби та спецтехніка. Перевіряється рівень освітленості, справність кранів гарячої та холодної води, робочий стан електроточок, стійкість складських конструкцій та інші нюанси.

Ми прагнемо, щоб наші фахівці не створювали перешкод для поточної роботи підприємства. В умовах ведення сучасного бізнесу, навіть невеликий простий може обернутися фінансовими втратами, тому регулярне прибирання не повинно стати перешкодою для розвантажувально-навантажувального процесу, видачі і отримання товару. 

Клінери на місці визначаються в обстановці і узгодять всі дії з працівниками. Визначать карту і поетапність просування так, щоб не заважати роботі вантажної техніки і переміщенню по складу вантажів, а також забезпечити збереження і цілісність продукції, що зберігається.

Професійне комплексне прибирання складів включає:

глибоке очищення від пилу і забруднень підлоги, стін, стельових конструкції, меблів, стелажів;
вимивання всіх поверхонь із застосуванням миючих засобів;
видалення локальних забруднень, масляних і інших плям;
видалення пилу з освітлювального обладнання (крім люстр), коробів електропроводки, вимикачів, розеток та радіаторів;
миття вікон і віконних конструкцій, воріт/дверей,
чистку і миття вентиляційних систем;
полірування скляних, дзеркальних поверхонь;
очистку рекламних конструкцій;
миття коридорів, міжповерхових прольотів;
наведення порядку в адміністративній частині; 
мийку сантехніки, стін і дезінфекцію в санвузлах;
збір та вивезення сміття.

Нами також може бути зроблене прибирання складу після ремонту і будівництва. Додатково можемо провести висотне миття фасаду будівлі, а також хімчистку м’яких поверхонь меблів покриттів

Ціна прибирання складських приміщень

Вартість залежить від площі і висоти будівлі, обсягу необхідних робіт і складності їх проведення. На ціноутворення також впливає чи буде це замовлення на постійній основі або генеральне прибирання виробничих приміщень. Ціна починається від 2 000 грн., але остаточну вартість можна дізнатися по телефону

Нашими фахівцями може бути виконана не тільки прибирання складу, виробничих приміщень в Києві та області, але і ангарів, фітнес-центрів, архівів та інших великих споруд, а також відкритих майданчиків в столиці і області.

Включене очищення від пилу і забруднень, а також миття всіх поверхонь у складських приміщеннях, миття коридорів і міжповерхових прольотів, мийка та дезінфекція санвузлів, прибирання в адміністративній частині.

Час залежить від площі складських приміщень і ступеня їх забруднення. Орієнтовно до 8 годин.

Професійне потужне обладнання Kärcher, клінінговий прибиральний інвентар та професійні безпечні миючі засоби.

Ціна від 2000 грн. Більш точний прорахунок виконає менеджер при прийомі замовлення або на безкоштовній оцінці безпосередньо на об’єкті.

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!