Прибирання офісу після ремонту

Прибирання офісу після ремонту – важливий захід, від якості якого залежить подальша чистота, що сприяє створенню сприятливих умов для роботи і підвищення продуктивності праці співробітників компанії. До того ж оновлені, красиві і чисті офісні приміщення справляють гарне враження на потенційних клієнтів і ділових партнерів.

Після будівельних робіт все покривається дрібнодисперсним пилом, тому важливо ретельно провести знепилювання поверхонь і вологе прибирання підлоги, стін, стелі.

Крім того, залишаються складні післяремонтні забруднення, впоратися з якими можливо лише із застосуванням спеціальних засобів і клінінгового обладнання. Також буде виконане миття вікон і прибирання будівельного сміття.

Чим оперативніше буде виконане прибирання офісних приміщень після ремонту, тим швидше компанія відновить свою діяльність. Враховуючи, що термін ремонтних робіт часто затримується, то часу для наведення порядку залишається не так вже й багато. Якщо покладатися виключно на свої сили або скористатися послугами некваліфікованих робітників, можна втратити час і не отримати очікуваного результату.

Орієнтовна вартість – від 30 грн./м², але для точного розрахунку зв’яжіться з нашим менеджером по телефону (098)-793-85-51

Замовити прибирання

Клінінг офісу після ремонту

Якісне прибирання офісу після ремонту в Києві, виконане командою клінерів-професіоналів компанії MaClean, дозволить заощадити сили і час. Довірившись нашим фахівцям, можна буде швидше переїхати в повністю підготовлені приміщення і успішно почати робочий процес.

Ми виконуємо всі види робіт – від ретельного комплексного очищення всіх поверхонь до видалення найпроблемніших слідів ремонту. Використовуємо клінінгову техніку Kärcher (миючі пилососи, потужні парогенератори) і спеціальний інвентар для прибирання. Застосовуємо тільки професійні засоби, які, незважаючи на високу ефективність, не викликають алергій і не приносять шкоди здоров’ю.

Генеральне прибирання офісу після ремонту, крім видалення пилу і вологого протирання всіх поверхонь, також включає:
видалення важких плям клею, лакофарбових матеріалів, ґрунтовки, цементних сумішей та ін.;
вологе прибирання м’яких меблів (спинок, ніжок, підлокітників) і предметів інтер’єру;
очистку підвіконь і віконних прорізів;
миття дверей і фурнітури, радіаторів і труб;
очистку розеток і вимикачів;
миття дзеркал, скляних поверхонь;
обробку поліролью поверхонь з дерева;
делікатну чистку хромованих і абразивних поверхонь;
натирання підлоги;
збір/винесення сміття.

Скільки коштує прибрати офіс після ремонту

Перед замовленням можна скласти індивідуальний перелік робіт, які будуть включені в послугу «генеральне прибирання офісу після ремонту». Ціна залежить від площі, обсягу і складності забруднень, а також чи є в приміщеннях меблі та інші предмети інтер’єру.

Орієнтовна вартість -від 30 грн. /м², але для точного розрахунку зв’яжіться з нашим менеджером по вказаному телефону. Приймаємо всі види оплат і завжди йдемо назустріч клієнтам.

Видалення будівельного пилу та очищення будівельних «залишків» (клею, фарби, монтажних сумішей і ін.) з усіх поверхонь і предметів інтер’єру, вологе прибирання, збір і винесення сміття.

Генеральне прибирання офісу після ремонту проводиться орієнтовно протягом 8 годин. Це залежить від ступеня забруднення приміщення.

Клінінгове обладнання Kärcher (миючі пилососи, потужні парогенератори), спеціальний інвентар для прибирання та професійна хімія.

Вартість залежить від площі, обсягу і складності забруднень, чи є в приміщеннях меблі та інші предмети інтер’єру. Орієнтовно – від 20 грн. / М².

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!