Прибирання офісів

Своєчасне прибирання в офісі – запорука здоров’я співробітників і успіху компанії, адже це не тільки робоче приміщення, а й місце зустрічі з діловими партнерами. Чиста офісна обстановка є проявом поваги до відвідувачів і партнерів, підкреслює імідж і уособлює статус компанії, а також відображає рівень значимості бізнесу.

Прибирання офісних приміщень необхідне, щоб не зіпсувати перші враження і не звести до нуля всі зусилля через запиленого столу, плям на шторах або павутини в кутку. Ставлення до робочого середовища свого колективу – це дзеркало ставлення до бізнесу, а чистота і порядок вважаються головними факторами, що запускають механізм успішної діяльності.

Замовити прибирання

Професійне прибирання офісів Києва та області: особливості та переваги

Прибирання офісів повинно виконуватися швидко і якісно, ​​в зручний для співробітників час, щоб не перешкоджати роботі і не знижувати продуктивність праці. Багато серйозних компанії вже давно відмовилися від штатної вакансії прибиральника, так як це невигідно як з професійної, так і з фінансової сторони.

Скориставшись клінінговими послугами, замовник отримує можливість:

вибрати найбільш зручні дні і час для наведення чистоти;
замовити тільки необхідні збиральні заходи;
заощадити на професійної хімії і спеціальній техніці.

До того ж не потрібно платити постійну зарплату, відраховувати податок за найману працю, купувати необхідний інвентар і уніформу. Чи не доведеться постійно проводити контроль, думати ким замінити працівника на час відпустки або лікарняного.

Професійний клінер, на відміну від звичайного прибиральника, проходить спеціальне навчання, знає і застосовує сучасні клінінгові методики, вміє працювати зі спеціальним обладнанням і засобами, відповідно до встановлених норм і правил.

Клінінг офісу в Києві

Клінінгова компанія MaClean пропонує клінінг київських офісів, тобто оперативне і якісне прибирання в будь-яких комерційних і адміністративних будівлях столиці. До роботи допускається тільки кваліфікований, відповідальний персонал, який пройшов спеціальне навчання і стажування.

Ми несемо відповідальність за якість робіт і в повному обсязі виконуємо взяті на себе зобов’язання. Наші досвідчені клінери особливу увагу приділяють обережності й акуратності, адже в приміщенні знаходиться дорога техніка. Даємо гарантію на дбайливе ставлення до обладнання та повну недоторканність залишених документів, збереження конфіденційності та комерційної таємниці.

Прибирання офісів виконується за допомогою сучасного кращого обладнання Karcher: мийні машини, пилососи, парогенератори, а також ряд спеціальних збиральних пристосувань. використовуємо тільки сертифіковану хімію, якість якої підтверджується відповідною документацією. Якісні хімзасоби гіпоалергенні і абсолютно безпечні для людей будь-якого віку, не викликають алергічних реакцій. Усі поверхні будуть вимиті до ідеальної чистоти.

Серед можливих варіантів у нас можна замовити разові або постійні послуги, клінінг після корпоративів, переїзду або ремонту, а також прибирання після потопу або пожежі

Прибирання офісу в Києві вранці, ввечері або вночі

Нашими професійними клінерами може бути зроблена як одноразове термінове, так і постійне прибирання в офісі. Київ і область обслуговуємо в будь-який час, тому пропонуємо ранкове, вечірнє або нічне прибирання. Останній вид особливо актуальний, якщо штат компанії має ненормований робочий день або клінерам потрібно виконати великий обсяг робіт із застосуванням спецзасобів. Час заздалегідь узгоджується з замовником в договірному порядку відповідно до робочим графіком.

Ранкове або вечірнє прибирання офісів в Києві виконується до початку робочого дня або вже в неробочий час, тому наші клінери не заважають співробітникам компанії і не зривають робочий процес.

Регулярне прибирання офісів може проводитися щодня або щотижня:
проводимо обезпилювання і видаляємо забруднення з усіх поверхонь;
офісна техніка очищається спеціальними серветками;
проводиться сухе і вологе очищення підлоги;
замінюються сміттєві пакети і виноситься сміття.

Більш точний перелік робіт узгоджується перед підписанням договору. Чим частіше і ретельніше робити поточні прибирання, тим рідше доведеться замовляти генеральне наведення порядку.

Генеральне прибирання офісів зазвичай виконується бригадою клінерів і включає більш розширений спектр заходів:
видалення пилу з рам, предметів інтер’єру та техніки;
суху чистку офісних меблів;
глибоке видалення складних плям; 
очищення поверхонь скляних і дзеркальних якісними склоочисниками;
чистку килимів від пилу за допомогою пилососа;
усунення забруднень у важкодоступних місцях;
вологе протирання підлоги, плінтусів;
миття дверей, лиштви, ручок, вимикачів, полірування фурнітури;
очистку радіаторів, труб та корпусних меблів (зовнішня і внутрішня, якщо вони звільнені від речей);
миття вікон, бра і інших освітлювальних приладів;
чистку кондиціонерів, жалюзі;
збір і винесення сміття.

Проводимо прибирання сходів і міжсходового простору, дезінфекцію туалету (чистка змішувачів, раковин, унітазів, біде та ін.). Також приберемо на кухні або в кімнатах для прийому їжі, в місцях загального користування та в зоні відпочинку для співробітників.

Додатково пропонуємо хімчистку, знезараження ковроліну та інших підлогових покриттів, а також гігієнічну обробку м’яких меблів.

Ціна послуг прибирання офісу в Києві

Вартість залежить від площі приміщення, обсягу робіт, а також інтенсивності, тобто скільки разів у тиждень/місяць буде проводитися прибирання офісів. Ціна починається від 5 000 грн./міс при замовленні щоденного клінінгу офісів. Разові послуги коштують дорожче (мінімум 600 грн.), а на основі довгострокових договорів – обійдуться значно дешевше.

Щотижневий регулярний клінінг, що включає 4 прибирання в місяць, приміщень від 250 до 300 м², вийде від 20 грн./м².Бізнес-центри більше 300 м² обслуговуємо в індивідуальному порядку за договірною вартістю. Більш точну інформацію можна дізнатися за телефоном, вказаним на сайті.

Одноразове прибирання

Мінімальна вартість послуги 1400 грн

ПлощаЦіна
до 40 м²від 35 грн./м²
41-80 м²від 33 грн./м²
81-120 м²від 30 грн./м²
Щоденне прибирання

20 прибирань / місяць

ПлощаЦіна
до 40 м²від 5000 грн./міс.
41-80 м²від 6000 грн./міс.
81-120 м²від 7000 грн./міс..
Щотижневе прибирання

4 прибирання / місяць

ПлощаЦіна
до 40 м²від 30 грн./м²
41-80 м²від 27 грн./м²
81-120 м²від 24 грн./м²

Включене очищення поверхонь від пилу і видимих ​​забруднень, сухе та вологе очищення підлоги в офісних приміщеннях і коридорах, а також миття і дезінфекція санвузлів.

Підтримуюче прибирання рекомендується робити щодня.

Залежить від площі офісних і підсобних приміщень і ступеня їх забруднення. Підтримуюче прибирання офісу до 40 м² триває близько 2-х годин.

Залежить від виду і частоти прибирання: разове – від 600 грн./раз, щоденне – від 5000 грн./місяць

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!