Прибирання будинків і котеджів

Прибирання будинків в Києві від компанії MaClean – це повний пакет клінінгових послуг для максимально ефективного наведення чистоти і порядку, створення комфорту і затишку в приватному будинку, заміському котеджі або на дачі.

Професійне прибирання будинків і котеджів включає весь спектр послуг, з яких можна обрати тільки потрібні. Послуги можна замовити разово або на постійній основі. Нами також може бути проведене прибирання дач і таунхаусів, а при необхідності – хімчистка меблів.

Разове експрес-прибирання будинків (котеджів)

Виконується в терміновому порядку, в день замовлення. Орієнтовно займає 2-4 години. Прибираються основні осередки забруднення у всіх приміщеннях, видаляється пил і бруд до видимого ефекту.

У послугу не входять такі додаткові роботи, як мийка холодильника, духовки з внутрішньої сторони та іншої техніки.  Якщо ж потрібно ретельно все вимити, обробити важкодоступні місця, помити вікна, то варто замовити генеральне прибирання. 

Генеральне прибирання будинків, котеджів

Крім робіт, включені в експрес-прибирання, проводиться:

Комплексне прибирання в кімнатах з видаленням пилу з драбини з усіх поверхонь і освітлювальних приладів (окрім люстр), мийкою і поліруванням корпусних меблів;
прибирання в кухонній зоні з мийкою всіх робочих поверхонь, фасадів кухонних меблів, плитки від підлоги до стелі, а також чищенням зсередини і зовні побутової техніки;
у ванній кімнаті і санвузлі проводиться мийка, дезінфекція всієї сантехніки, видалення грибка і нальоту;
в коридорі і холі – чистка килимових покриттів, ретельне миття сходів і підлоги, меблевих предметів.
Додатково можна замовити чищення м’яких меблів, килимів.

Прибирання будинку після ремонту

У послугу входить: 

видалення дрібнодисперсного пилу і залишків будівельних матеріалів;
вологе прибирання всіх поверхонь;
збір і винесення дрібного будівельного сміття;
та інші супутні роботи.

Додатково можна замовити послугу вивозу будівельного сміття.

Чому варто замовити прибирання приватного будинку в компанії MaClean

Усі роботи з прибирання будинку або котеджу виконує бригада професійних клинеров, які приїдуть в зручний день і час. Для нас важлива сувора пунктуальність і виконання всіх узятих на себе зобов’язань. Після виконання робіт, ми завжди контролюємо якість і при будь-яких спірних ситуаціях питання вирішується на користь замовника. 

Мобільна група сформована з висококваліфікованого персоналу, Де кожен фахівець має великий досвід роботи в клінінгової сфері. У нас працюють тільки перевірені співробітники, які постійно підвищують кваліфікацію, вивчають нові методики клінінгу і проходять переатестацію кожні 3 місяці. 

Швидко і якісно зробити прибирання котеджів і приватних будинків дозволяє наявність всього необхідного обладнання Kärcher, Powr-Flite, Biltema, інвентарю та професійних хімічних засобів. Застосовуємо тільки безпечні, антиалергенні миючі та чистячі препарати, які допомагають нам впоратися з будь-якими забрудненнями, неприємними запахами, грибкової цвіллю. Проводимо обробку поверхонь дбайливо і акуратно з дотриманням санітарних норм і правил.

Ціни на прибирання будинків в Києві, Київській області

на вартість прибирання будинкувпливає площа приміщення, вид, обсяг і складність робіт. При підписці у нас діють знижки мінус 20%. Вартість від 500 грн.

Ми також пропонуємо інші послуги з прибирання будинків в Києві і області, Наприклад, забратися після будівельних робіт – від 30 грн. / м². Щоб дізнатися скільки коштує прибрати ваш будинок після ремонту, Зателефонуйте за вказаним телефоном та обговоріть з нашим фахівцем прибирання.

Це залежить від виду прибирання, площі будинку, обсягу і складності. Орієнтовно: підтримуюче – 2-3 години, базове – 4-5 годин, генеральне – 8 годин.

Включене прибирання в житлових кімнатах, на кухні, у ванній і санвузлі, холі та коридорі. Більш докладний перелік робіт залежить від виду прибирання (підтримуюче, базове або генеральне).

Вартість залежить від виду прибирання. Ціна підтримуючого прибирання будинку до 100 м² в м. Київ 1100 грн.

Підтримуюче прибирання потрібно робити 1-2 рази в тиждень, генеральне – 1 раз у 2-3 місяці.

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!