Миття вікон

Клінінгова компанія МаСlean пропонує професійно помити вікна в Києві та Київській області. Від чистоти віконних прорізів залежить зовнішній вигляд житла, та й дивитися на світ через чисті скла приємніше, але замовити послугу варто не тільки для краси.

Cезонне миття проводиться для підтримки сприятливої для здоров’я атмосфери в приміщеннях, економії електроенергії та продовження терміну служби віконних конструкцій.

Ціна миття вікон

Орієнтовна вартість миття вікон та ціна миття фасадів наведені в таблиці.

ПослугаВартість*
Сезонне миття вікон140 грн /стулку віконну
Балконний блок280 грн
Двері - скляні вхідні / на балконі 200 грн.
Панорамні віконні прорізи110 грн/м²
Стандартна стулка з фрамугою 190 грн.
Очищення москітних сіток стандартного розміру50 грн.

Вартість послуг «після будівництва»

ТипЦіна
Стулка280 грн.
Балконний блок540 грн.
Двері (вхідні / балкон)400 грн.
Зняття прикипілої плівки120 грн. м. п.
Панорамні віконні конструкції220 грн.
Стандартна стулка з фрамугою380 грн.

*Для точного розрахунку, телефонуйте за вказаним телефоном або зв’яжіться з нами іншим зручним способом. Ми завжди на зв’язку, тому замовлення можна зробити в будь-який зручний час.

Замовити прибирання

Навіщо потрібне якісне миття вікон в будинку

Сезонне миття вікон повинно виконуватися мінімум 2 рази на рік – навесні і восени. Для цього є, як мінімум, 3 причини.

1. Вихлопні гази, промислові викиди, пил, що включає частинки сміття, негативно впливають на здоров’я, завдаючи шкоду, аналогічний сигаретному димі. Особливо страждають через підвищену концентрацію подібних сумішей в повітрі жителі мегаполісу. Весь цей наліт осідає на фасадах і вікнах будівлі, а потім під час провітрювання потрапляє в приміщення, покриваючи стіни, підлогу, меблі та предмети інтер’єру.

Періодична чистка вікон знижує ймовірність потрапляння шкідливих речовин всередину приміщення, сприяє створенню комфортного мікроклімату в будинку, а значить, стає запорукою здоров’я всіх домочадців.

2. Доведено, що через брудне скло проходить тільки 70% сонячного світла, в той час як через чисті – не менше 85%. Подвійний склопакет, покритий пилом і брудом, здатний знизити інтенсивність природного світлового потоку в 2-3 рази.

Своєчасне миття скла дозволяє підвищити рівень природної освітленості. Це дає можливість зберегти зір, а також зайвий раз не включати штучне освітлення, тому можна не тільки зберегти здоров’я, але й істотно заощадити на рахунках за електрику.

3. Забруднення та пиловий наліт, що потрапляють в елементи віконних блоків, значно скорочують їх термін служби. Фурнітура починає погано працювати, що ускладнює закривання/відкривання створок.

Якісне миття вікон професіоналами стає гарантією їх нормальної роботи та довгого терміну служби. До того ж послуга допоможе уникнути труднощів з миттям зовнішньої частини віконної конструкції, не витрачатися на спеціальні засоби та пристосування, заощадити час і сили.

Особливої ​​уваги потребує миття вікон після ремонту, будівництва. Будівельний пил та бруд зазвичай сильно в’їдається в усі елементи віконного блоку. На склі можуть залишатися сліди будматеріалів (побілки, фарби, цементного розчину). При цьому все необхідно прибрати акуратно і ретельно, не пошкодивши нову раму і склопакет або оновлену дерев’яну конструкцію.

Складністю є наведення чистоти в висотках та на верхніх поверхах будинків. Миття вікон альпіністами, замовлене ​​в клінінговій компанії, гарантує якісне очищення віконних прорізів всередині і зовні в найбільш важкодоступних місцях. До того ж це забезпечить вашу безпеку і збереже нервову систему.

Професійне миття вікон від компанії МаСlean

Наші професійні клінери якісно вимиють стандартні вікна, балкони та панорамні вікна в квартирі, звичайні та важкодоступні віконні прорізи в будинку або котеджі. Обслуговуємо громадські та комерційні заклади – помиємо вітрини, скляні фасади, ліхтарі на дахах.

Наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері клінінгу, тому беруться за роботи навіть підвищеної складності.

Зробити все акуратно, ретельно та максимально швидко нам допомагає професійна клінінгова техніка та інвентар, а також використання якісних засобів, які безпечні для людей будь-якого віку. Італійські та німецькі очисники справляються з будь-якими забрудненнями, дозволяючи зробити скляні поверхні і віконні блоки ідеально чистими.

Професійне миття вікон з двох сторін включає:

• очищення рам і скло з двох сторін від розводів, плям, бруду;
• видалення забруднень з віконних щілин, заглиблень;
• мийку ручок, петель і іншої фурнітури;
• чистку відкосів, підвіконь та відливів;
• наведення блиску мікрофібровими серветками.

Мийка балконних вікон проводиться декількома співробітниками зі стійкої поверхні з дотриманням всіх правил техніки безпеки.

Якщо ви не хочете ризикувати або боїтесь висоти, то наша окрема послуга – «миття вікон на висоті у Києві» Допоможе не тільки заощадити сили і час, а й поберегти ваші нерви.

Пропонуємо також вимити вікна після ремонту та будівельних робіт із застосуванням спеціального обладнання:
 видалимо пил, бруд, що залишився після ремонтних робіт;
 знімемо скотч, захисну плівку;
 очистимо залишки розчинів, побілки, сліди клею, фарби та ін.

Миття вікон (Київ, область)

Ціна залежить від того, що потрібно помити, поверховості та кількості приміщень, складності робіт та ступеня забруднень. До того ж ми пропонуємо замовити генеральне прибирання, що включає миття вікон, ціна якого вже входить в послугу. До разової (базової) і підтримуючої видам прибирань послугу можна замовити окремо.

Для точного розрахунку, телефонуйте за вказаним телефоном або зв’яжіться з нами іншим зручним способом. Ми завжди на зв’язку, тому замовлення можна зробити в будь-який зручний час.

Замовити прибирання

Миття вікон повинне виконуватися мінімум 2 рази на рік.

Це миття вікон 2 рази в рік – навесні і восени.

Вікна краще мити в теплу, безвітряну погоду.

Це залежить від кількості вікон і ступеня їх забруднення. Орієнтовно на мийку однієї стулки вікна потрібно 20-30 хвилин, враховуючи мийку рам.

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!