Миття вікон

Клінінгова компанія МаСlean пропонує професійно помити вікна в Києві та Київській області. Від чистоти віконних прорізів залежить зовнішній вигляд житла, та й дивитися на світ через чисте скло приємніше. Але замовити послугу варто не тільки для краси. Сезонна мийка проводиться для підтримки сприятливої для здоров’я атмосфери в приміщеннях, економії електроенергії і продовження терміну служби віконних конструкцій. 

Вартість послуг з мийки вікон

Послуга Вартість*
Сезонне миття вікон Від 110 грн./створку
Післябудівельне миття вікон Від 180 грн./створку
Балконний блок 280 грн.
Балконні двері/вхідні двері скло 200 грн.
Панорамні вікна по метражу 110 грн./м²
Мийка москітних сіток (розмір стандартного вікна) 50 грн.

 

*Вартість на миття вікон з обох сторон

** Вартість робіт може незначно відрізнятися від заявленої в залежності від складності робіт, поверховості, ступеня забруднення

Навіщо потрібне якісне миття вікон в будинку

Сезонне миття вікон повинно виконуватися мінімум 2 рази на рік – навесні і восени. Для цього є, як мінімум, 3 причини.

 1. Вихлопні гази, промислові викиди, пил, що включає частинки сміття, негативно впливають на здоров’я, завдаючи шкоду, аналогічний сигаретному диму. Особливо страждають через підвищену концентрацію подібних сумішей в повітрі жителі мегаполісу. Весь цей наліт осідає на фасадах і вікнах будівлі, а потім під час провітрювання потрапляє в приміщення, покриваючи стіни, підлогу, меблі та предмети інтер’єру.

Періодична чистка вікон знижує ймовірність потрапляння шкідливих речовин всередину приміщення, сприяє створенню комфортного мікроклімату в будинку, а значить, стає запорукою здоров’я всіх домочадців. 

 1. Доведено, що через брудне скло проходить всього 70% сонячного світла, в той час як через чисті – не менше 85%. Подвійний склопакет, покритий пилом і брудом, здатний знизити інтенсивність природного світлового потоку в 2-3 рази.

Своєчасна мийка скла дозволяє підвищити рівень природної освітленості. Це дає можливість зберегти зір, а також зайвий раз не включати штучне освітлення, тому можна не тільки зберегти здоров’я, але і істотно заощадити на рахунках за електрику.

 1. Забруднення і пиловий наліт, що потрапляють в елементи віконних блоків, значно скорочують їх термін служби. Фурнітура починає погано працювати, що ускладнює закривання / відкривання стулок.

Якісна мийка вікон професіоналами стає гарантією їх нормальної роботи і довгого терміну служби. До того ж послуга допоможе уникнути труднощів з миттям зовнішньої частини віконної конструкції, не витрачатися на спеціальні засоби і пристосування, заощадити час і сили.

Особливої ​​уваги потребує миття вікон після ремонту, будівництва. Будівельний пил і бруд зазвичай сильно в’їдаються в усі елементи віконного блоку. На склі можуть залишатися сліди будматеріалів (побілки, фарби, цементного розчину). При цьому все необхідно прибрати акуратно і ретельно, не пошкодивши нову раму і склопакет або оновлену дерев’яну конструкцію.

Складність складає і наведення чистоти в висотках і на верхніх поверхах будинків. Миття вікон альпіністами, замовлене ​​в клінінговій компанії, гарантує якісне очищення віконних прорізів всередині і зовні в найважкодоступніших місцях. До того ж це забезпечить вашу безпеку і збереже нервову систему.

Професійне миття вікон від компанії МаСlean

Наші професійні клінери якісно вимиють стандартні вікна, балкони і панорамне скло в квартирі, звичайні і важкодоступні віконні прорізи в будинку або котеджі. Обслуговуємо громадські та комерційні заклади – миємо вітрини, скляні фасади, ліхтарі на дахах.

Наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері клінінгу, тому беруться за роботи навіть підвищеної складності. Зробити все акуратно, ретельно і максимально швидко нам допомагає професійна клінінгова техніка та інвентар, а також використання якісних засобів, які безпечні для людей будь-якого віку. Італійські і німецькі очисники справляються з будь-якими забрудненнями, дозволяючи зробити скляні поверхні і віконні блоки ідеально чистими

Професійне миття вікон з двох сторін включає:

 • очищення рам і скла з двох сторін від розводів, плям, бруду;
 • видалення забруднень з віконних щілин, заглиблень;
 • мийку ручок, петель і іншої фурнітури;
 • чистку відкосів, підвіконь і зливів;
 • наведення блиску безворсовими серветками. 

Мийка балконних вікон проводиться декількома співробітниками зі стійкої поверхні з дотриманням всіх правил техніки безпеки. 

Пропонуємо також вимити вікна після ремонту і будівельних робіт із застосуванням спеціального обладнання

 • видалимо пил, бруд, що залишилися після ремонтних робіт;
 • знімемо скотч, захисну плівку
 • очистимо залишки розчинів, побілки, сліди клею, фарби та ін.

Якщо ви не хочете ризикувати або боїтеся висоти, то наша окрема послуга – «миття вікон на висоті у Києві» допоможе не тільки заощадити сили і час, а й поберегти ваші нерви

Миття вікон (Київ, область)

Ціна залежить від того, що потрібно помити, поверховості та кількості приміщень, складності робіт і ступеня забруднень. До того ж ми пропонуємо замовити генеральне прибирання, що включає миття вікон і ціна якого вже входить в послугу. До разової (базової) і підтримуючої видам прибирань послугу можна замовити окремо.

Вартість миття вікон і ціна миття фасадів менеджер клінінгової компанії MaClean прорахує в телефонному режимі / по фотографіях або приїде до Вас абсолютно безкоштовно для прорахунку, якщо це потрібно. 

Для точного розрахунку, телефонуйте за вказаним телефоном або зв’яжіться з нами іншим зручним способом. Ми завжди на зв’язку, тому замовлення можна зробити в будь-який зручний час.

  Ваша заявка принята!

  Что-то пошло не так, попробуйте обновить и отправить форму снова.

  Контактная информация

  Эта информация будет использоваться только для связи с Вами нашим сервисом.

  На какую дату?

  Когда вы хотите, чтобы мы приступили к работе?

   - 

  Мы подтвердим вашу заявку на обслуживание в течение 24 часов. Большое спасибо!

  Ваше сообщение было успешно отправлено!

  Что-то пошло не так, попробуйте обновить страницу и отправить форму снова.