Хімчистка стільців, крісел

Скільки коштує послуга хімчистки

Вартість послуги залежить від виду меблевого виробу, розмірів і матеріалів оббивки, а також типу і ступеня забруднень.

Для більш точного розрахунку, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або залиште заявку на нашому сайті. Ми передзвонимо у самий найближчий час і уточнимо всі нюанси.

Замовити хімчистку

Швидка і якісна хімчистка стільців, крісел, табуреток з м’якою оббивкою від клінінгової компанії MaClean поверне свіжість і початковий красивий вид виробу. Своєчасна хімічне чищення значно подовжує термін служби меблевих виробів, тому довго не потрібно купувати нову меблювання. Послуга стає запорукою здоров’я, так як з часом в оббивці неминуче накопичується не тільки пил і бруд, а й шкідливі мікроорганізми.

Замовте чистку меблів, і наші фахівці:
видалять пил і дрібне сміття з усіх важкодоступних місць меблевої конструкції;
усунуть запахи і плями будь-якої складності;
виведуть сліди життєдіяльності домашніх тварин;
з хімчисткою проведуть дезінфекцію, щоб знищити віруси, бактерії, пилові кліщі.

Як часто потрібна хімчистка стільців і інших м’яких меблів?

для приватних квартир і будинків рекомендується робити хімічне чищення м’яких меблів не рідше 1 разу на рік.
чистка стільців в офісі і бізнес-центрі, як правило, потрібно порводити кожні півроку.
чистка крісел в кінотеатрі, ресторані, кафе і барі, конференц і банкетних залах, а також в інших громадських закладах, де меблеві вироби піддаються інтенсивній експлуатації, повинна проводитися не рідше 1 разу на 3 місяці.

Ми також пропонуємо хімчистку міжнародним компаніям і посольствам, яким все буде зроблено згідно європейським стандартам.

Для еко-чищення меблів використовуємо сертифіковані засоби для чищення американського виробника Chemspec. Якісні, універсальні засоби гіпоалергенні і абсолютно безпечні для здоров’я людей і домашніх вихованців. Після обробки відсутній запах хімії, навпаки, меблі стають ідеально чистими з приємним запахом. Ми також застосовується професійну клінінгову техніку Kärcher, Powr-Flite, Biltema (миючі пилососи, роторні машини, парогенератори).

Все необхідне візьмемо з собою, тому наша пропозиція – це відчутна економія вашого бюджету. До того ж це гарантія, що меблеві вироби залишаться в цілі та непошкоджені.

Як проводиться хімчистка стільців в Києві

Хімчистка стільців, крісел на дому виконується в зручний для замовника час. Для оформлення замовлення повідомте нашому менеджеру, що потрібно почистити і на який день, час. Можливий терміновий виїзд клінерів в день замовлення.

Хімчистка стільця, крісла на дому починається з проби на сумісність засобу і тканини оббивки, яка робиться на непомітній ділянці. У стільці чистимо м’яку оббивку спинки і сидіння, а в кріслі – всю оббивку, включаючи спинку і сидіння, підлокітники і бічні поверхні.

Процес складається з наступних етапів:
1 – суха чистка потужним пилососом;
2 – виведення важкодоступних плям;
3 – нанесення засобів для чищення для видалення плям;
4 – промивка та швидка сушка;
5- полірування твердих частин меблевої конструкції (підлокітників, ніжок ін.)

Для глибокого видалення забруднень застосовується глибока екстракторна чистка.

Чистка шкіряних крісел і стільців проводиться з урахуванням особливостей матеріалу, із застосуванням спеціальних насадок, м’яких серветок і засобів.

Чистота необхідна не тільки в домашньому просторі. Сучасні люди більшу частину часу життя проводять на роботі, тому в офісних та адміністративних будівлях, крім прибирання робочих місць, слід також приділяти увагу зовнішньому вигляду меблевих предметів. Чисті меблі, як і порядок в робочому приміщенні, гарантують здорову атмосферу, сприяє продуктивності праці. До того ж це невід’ємний показник іміджу компанії, що викликає гарне враження у відвідувачів і ділових партнерів.

Хімчистка офісних стільців і крісел керівників буде зроблена в заздалегідь обумовлений час, тому не завадить роботі співробітників компанії.

Крісло висохне через 4-6 годин.

Хімчистка крісла триває до 1 години.

Професійні, абсолютно безпечні американські засоби Chemspec, які відрізняються гіпоалергенністю і здатні біологічно руйнуватися за 24 години.

Хімчистка стільця коштує від 50 грн., крісла – від 350 грн.

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!