Хімчистка матраців

Хімчистка матраців на дому ціни

Вартість залежить від розмірів виробу, типу, ступеня і давності забруднень. Бажано уточнити всі нюанси у нашого фахівця ще перед замовленням послуги «чистка матраца на дому».

Пропонуємо також привести в порядок узголів’я або обід ліжка по ціною від 500 грн. Замовити виїзд хімчистки додому можна прямо на нашому сайті, залишивши заявку. Зв’язатися з нашим менеджером також можна по вказаному телефону.

Ціна орієнтовна і вказана за очищення з двох сторін:

Заказать химчистку

Замовити виїзд хімчистки додому можна прямо на нашому сайті, залишивши заявку. Зв’язатися з нашим менеджером також можна по вказаному телефону.

Клінінгова компанія MaClean пропонує послугу «хімчистка матраців на дому». Від чистоти матраца залежить самопочуття і здоров’я, адже з часом в ньому накопичується пил, бруд і навіть небезпечні мікроорганізми, що викликають різні захворювання.

Особливо важлива хімчистка дитячого матраца, так як діти найбільш чутливі до негативного впливу зовнішнього середовища. У товщі виробу можуть оселитися не тільки бактерії, віруси, але і пилові кліщі, продукти життєдіяльності яких стають причиною сильних алергічних реакцій. Щоб уникнути несприятливих наслідків, спальне місце дитини має бути чистим.

Самостійна чистка матраца вдома може привести до негативного ефекту – від неправильного підбору засобу, який може не просто не вивести плями, а й призвести до безповоротного псування виробу. До того ж замовлена ​​послуга продовжить термін служби матраца, повернувши йому первісний вигляд, зберігши форму і експлуатаційні якості.

В результаті хімчистки матраців, ціна якої значно нижче, ніж покупка нового спального місця, дозволить заощадити бюджет.

Хімчистка матраців від компанії MaClean

професійна хімчистка ортопедичного матраца виконується нашими кваліфікованими співробітниками, які мають великий досвід роботи, знають який засіб і метод сучасної хімчистки краще застосувати в кожному конкретному випадку.

Чистка матраців проводиться за допомогою професійного обладнання Kärcher, Powr-Flite, Biltema. Для виведення плям і усунення запахів застосовуються високоякісні, екологічні засоби від відомого американського бренду Chemspec. Всі препарати (засоби для виведення плям, нейтралізатори та ін.) гіпоалергенні, що дуже важливо враховувати, коли проводиться хімчистка дитячих матраців. Сертифіковані засоби для чищення не приносять шкоди здоров’ю людей будь-якого віку, а також безпечні для тварин.

Комплексна хімчистка ортопедичних матраців направлена ​​на:

усунення бруду та пилу;
видалення глибоких забруднень, винних, кавових і чайних плям, слідів крові і сечі;
ліквідацію забруднень від потових виділень;
видалення запаху тварин і іншого походження;
санітарну обробку з метою виведення різних мікроорганізмів.

Результат замовлення хімчистки у нас – ідеально чистий матрац без сторонніх запахів і шкідливих мікроорганізмів.

Як проводиться чистка матраців на дому 

Чистка ортопедичних матраців на дому виконується в заздалегідь погоджений з замовником час. На об’єкт виїжджають фахівці, які беруть з собою необхідне клінінгове обладнання та професійну хімію.

На місці клінер підбирає засіб, розраховує правильну концентрацію і проводить діагностику матеріалу на сумісність з препаратом. Далі процес включає наступні етапи.

1.  В першу чергу проводиться суха хімчистка матраців з 2-х сторін за допомогою потужного пилососа для видалення дрібного пилу, дрібних частинок сміття і бруду.

2. Потім виконується глибока чистка матраців, яка полягає в вакуумному нанесенні розчину, глибоко проникає в усі шари виробу.
3. Далі проводиться двоступенева проточна очистка для видалення хімзасобів. У разі складних плям може бути застосований парогенератор.
4. При проведенні дезінфекції на спальне місце наноситься спеціальний препарат, що вбиває мікробів і паразитів, а для видалення його залишків застосовується очищення екстрактором.

На останньому етапі фахівці проводять сушку.

Хімчистка матраца займає близько 1-1,5 годин.

Американські, гіпоалергенні, біорозкладні засоби Chemspec.

Дитячий – 450 грн., одномісний – 600 грн., полуторний – 650 грн., двомісний – 800 грн.

  Ваша заявка принята!

  Что-то пошло не так, попробуйте обновить и отправить форму снова.

  Контактная информация

  Эта информация будет использоваться только для связи с Вами нашим сервисом.

  На какую дату?

  Когда вы хотите, чтобы мы приступили к работе?

  Мы подтвердим вашу заявку на обслуживание в течение 24 часов. Большое спасибо!

  Ваше сообщение было успешно отправлено!

  Что-то пошло не так, попробуйте обновить страницу и отправить форму снова.