Хімчистка ковроліну в Києві

Серед множини підлогових покриттів ковролін користується великою популярністю, але при цьому вимагає ретельного догляду. Хімчистка ковроліну продовжує термін його служби вдвічі, що стає простою та вигідною альтернативою заміні всього покриття.

Незважаючи на регулярні збирання, ковролін з часом накопичує пил у глибині ворсу, в якому починає активно розвиватися пиловий кліщ. Ворс стає не таким м’яким і пухнастим, та й від плям ніхто не застрахований. Чищення м’якого покриття миючим пилососом або шампунем для килимів ефективне лише при незначних забрудненнях. Повністю відновити його первісний вигляд та свіжість дозволить лише професійна хімчистка ковроліну. Враховуючи, що це стаціонарне покриття для підлоги, яке не можна зняти, тут потрібна хімчистка ковроліну вдома.

Які послуги надаються клінінговою компанією MaClean під час замовлення хімчистки ковроліну?

Будь-яка проблема вирішується комплексно, тому виїзна хімчистка ковроліну від компанії MaClean включає кілька методик, що виконуються в певній послідовності. Залежно від ступеня забруднення хімчистки ковроліну в офісі або вдома можна зробити різними способами, які будуть визначені при виїзді нашими професійними клінерами.

Надаємо наступні послуги, що входять до комплексу хімчистки ковроліну в Києві:

 • прибирання потужним професійним пилососом;
 • прибирання миючим пилососом;
 • виведення плям від вина, соку, молока, продуктів харчування, клею та інших стійких забруднювачів;
 • нейтралізація неприємних запахів та ароматизація;
 • дезінфекція парогенератором;
 • шампунування;
 • відновлення пухнастості ворсу.

Ціна хімчистки ковроліну в нашій компанії буде кілька разів нижче його повної заміни.

Як проходить процес хімчистки ковроліну?

Хімчистка ковроліну в Києві виконується бригадою професійних клінерів нашої компанії в обумовлений з клієнтом час. План робіт визначається заздалегідь, оскільки потрібно точно знати, яка знадобиться техніка і які засоби для очищення. Також важливо оцінити якість укладання ковроліну, щоб у процесі чищення він не зрушив, не витягнувся з-під плінтуса чи поріжка.

Перший етап хімчистки ковроліну – обов’язкове видалення пилу та вовни тварин, якщо вони є в будинку. Для цього проводиться чистка покриття професійним пилососом, який у порівнянні з побутовим, має підвищену потужність всмоктування, що в поєднанні зі спеціальними насадками дозволяє висмоктати пил, що глибоко в’ївся, і зібрати всю вовну.

Потім проводиться виведення плям. Засоб для виведення плям підбирається відповідно до характеру і давності забруднення, а також матеріалом ворсу. Перед виведенням плям засіб тестується на непомітній ділянці ковроліну, щоб переконатися, що воно не зашкодить покриття. Для знищення запахів хімчистка ковроліну виробляється миючим пилососом із застосуванням спеціального шампуню, який надає виробу аромату свіжості.

За бажанням клієнта екологічну дезінфекцію парогенератором також можна включити у послугу хімчистки ковроліну. Відгуки підтверджують, що обробка гарячою парою знищує до 99% пилових кліщів та бактерій, а також відмінно очищає засалені місця.

Для дуже забрудненого ковроліну застосовуються шампунення. Це новітня технологія, що поєднує сучасні досягнення побутової хімії та клінінгової техніки. Для шампунування використовується роторна машина і спеціальні шампуні з високим ступенем спінювання.

Процес полягає в подачі шампуню безпосередньо під дискову щітку, що обертається зі швидкістю 190 об./хв. При цьому шампунь миттєво спінюється, що супроводжується різким стрибком тиску піни під щіткою. Піна видавлює бруд з основи ковроліну і тут же пов’язує її, не даючи вбратися назад. Особливість шампунування в тому, що покриття не промокає, а лише змочується поверхнево, тому процес ще називають суха хімчистка ковроліну.

Заключним етапом стає сушіння та обробка пилососом. Сушіння виконується в 2 етапи – спочатку волога висмоктується водососом або миючим пилососом, а потім ковролін просушується тепловентилятором або природним шляхом. Після цього використовується пилосос зі спеціальною насадкою-гребінцем. У процесі обробки пилососом забираються залишки пов’язаного шампунем пилу та розчісується ворс.

Переваги нашого сервісу

Пропонуємо замовити хімчистку ковроліну, ціна якої буде більш ніж доступною. Крім того, переваги клінінгових послуг нашої компанії:

 • виконуємо всі роботи у зручний для клієнта час;
 • працюємо не тільки вдома у замовника, але й робимо хімчистку офісного ковроліну;
 • використовуємо професійне клінінгове обладнання Karcher;
 • застосовуємо сертифіковані, гіпоалергенні, біорозкладні засоби Chemspec (США);
 • проводимо хімчистку вдома недорого;
 • гарантуємо порядність та високий рівень культури наших співробітників.

Вартість хімчистки ковроліну залежить від розмірів, ступеня забруднення, матеріалу покриття для підлоги. Щоб дізнатися ціну хімчистки в офісі і вдома, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Звертайтеся, і ваш ковролін отримає «друге життя», набуде початкової ворсистості, кольору і свіжості.

  Ваша заявка принята!

  Что-то пошло не так, попробуйте обновить и отправить форму снова.

  Контактная информация

  Эта информация будет использоваться только для связи с Вами нашим сервисом.

  На какую дату?

  Когда вы хотите, чтобы мы приступили к работе?

  Мы подтвердим вашу заявку на обслуживание в течение 24 часов. Большое спасибо!

  Ваше сообщение было успешно отправлено!

  Что-то пошло не так, попробуйте обновить страницу и отправить форму снова.