Хімчистка килимів на дому

Комфорт і затишок в будинку залежить не тільки від предметів інтер’єру, але і від їх чистоти і свіжості. Особливо багато пилу і бруду накопичується в килимових покриттях. Згодом ворс збивається, стає жорстким, по ньому неприємно ходити босоніж, колір і малюнок втрачають яскравість, залишаються плями і з’являється неприємний запах. Килимовий виріб втрачає свої тепло- і звукоізоляційні якості, а також привабливий зовнішній вигляд.

Прибирання побутовим пилососом, на відміну від хімчистки килимів на дому професійною технікою, прибирає тільки пил і поверхневі забруднення, залишаючи їх в глибині ворсу. У той же час самостійна прання килимів на дому – трудомісткий процес, який не завжди призводить до очікуваних результатів. Побутові засоби для хімчистки килима не впораються з сильними забрудненнями і мікробами, а їх неправильний вибір може назавжди зіпсувати виріб. До того ж в домашніх умовах добре висушити килимове покриття складно, а що залишилися волога стане середовищем для розвитку грибкової цвілі.

Професійна хімчистка килимів на дому в Києві дозволяє не просто видалити пил, а вивести застарілі плями, неприємні запахи, вбити пилових кліщів і шкідливі мікроорганізми, які стають причиною серйозних захворювань. Особливо варто регулярно замовляти хімчистку килимів на дому, якщо в будинку є діти і люди, схильні до алергії. При наявності домашніх тварин в килимових покриттях, як мінімум, залишається шерсть, а іноді і неприємні «сюрпризи». Виїзна чищення килимів в Києві – послуга, яка поверне виробу первісний зовнішній вигляд.

Які послуги надаються клінінгової службою чищення килимів

Професійне чищення килимів на дому включає комплекс заходів для відновлення естетичної привабливості і свіжості виробу. Залежно від матеріалу і ступеня забруднення, може бути волога або суха хімчистка килима. Так, чистка килимів з вовни та інших натуральних матеріалів вимагає більш обережного підходу.

Послуги з чищення килимів включають:

 • видалення пилу і бруду;
 • виведення складних плям (слідів від вина, кави, клею, життєдіяльності тварин і ін.);
 • видалення неприємних запахів;
 • чистку та дезінфекцію килимів від пилових кліщів і небезпечних мікробів.

Хімчистка килимів з виїздом проводиться в зручний для замовника час. На об’єкт виїжджає бригада клинеров з необхідним обладнанням і засобами. При замовленні хімчистки килимів будь-якої спеціальної підготовки від замовника не потрібно, достатньо один раз пропилососити килимове покриття.

Що таке хімчистка килимів на дому і як проходить процес

При дзвінку в службу чищення килимів, замовник пояснює менеджеру, якого розміру і з якого матеріалу зроблено покриття, яке необхідно почистити. Також можна надіслати фотографію, щоб фахівець візуально оцінив ступінь забруднення і рівень складності хімічної чистки килимів.

Як робиться хімчистка килимів, залежить від вибору методу – сухий або вологий. Хімчистка вовняного килима виконується більш щадним способом, без застосування агресивних засобів.

Чистка килимів на дому проводиться в кілька етапів:

 1. Потужним пилососом висмоктуються частинки пилу, дрібні сухі забруднення.
 2. Застарілі плями обробляються засобом для виведення плям або парогенератором.
 3. На килимове покриття в кілька етапів наноситься очищуючий розчин для кристалізації грязьових частинок.
 4. Проводиться промивка миючим пилососом і сушка вакуумом.

При необхідності килимовий виріб обробляється нейтралізатором запаху і антистатичним кондиціонером. Ворс розчісується спеціальною щіткою. Після повного висихання, по ньому можна ходити.

Переваги нашого сервісу

MaClean, як компанія з надання клінінг послуги з чищення килимів, має в своєму арсеналі необхідну клінінгову техніку Karcher, а також сертифіковані засоби Chemspec (США). Перед початком робіт проводимо пробу сумісності кошти і килимового матеріалу, що гарантує повне збереження вироби. Професійна хімія здатна вивести найважчі плями, при цьому вона абсолютно безпечна і в біорозкладається протягом доби. Все це дозволяє нам зробити якісну хімчистку домашню килимів, ідеально очистивши покриття від забруднень, запахів, шкідливих мікроорганізмів.

Вартість хімчистки килима залежить від матеріалу, розміру, ступеня забруднення і плям. Ознайомитися з цінами можна в прайсі хімчистки або зв’язавшись з нашим менеджером будь-яким зручним способом.

Звертайтеся, і ми все за пару годин оновимо ковролін, килимове покриття або килим з натуральних матеріалів.

  Контактна інформація

  Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

  На яку дату?

  Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

  Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!