Хімчистка диванів

Ціна хімчистки дивана на дому

На ціноутворення впливає розміри меблевого виробу, матеріал оббивки, складність забруднень і вид послуги «чистка дивана на дому». Орієнтовна вартість хімчистки кутового дивана на дому становить від 950 грн. 

Менеджер клінінгової компанії MaClean прорахує вартість хімчистки дивана на дому індивідуально по фотографії і організовує виїзну бригаду на максимально зручне для вас час.

Хімчістка диванів і килимів дає можливість швидко повернути красу і свіжість вашої м’яких меблів і килимових покриттів, створити в будинку чисту, сприятливу атмосферу, наповнену затишком і комфортом. 

Наша служба чистки диванів працює цілодобово, тому дзвоніть нам в будь-який зручний час.

Замовити хімчистку

Виїзна хімчистка диванів

Клінінгова компанія MaClean пропонує послугу – «виїзна хімчистка диванів», яка буде виконана якісно і в найкоротші терміни. Надавати високоякісні послуги нам дозволяють найкраще обладнання для клінінгу Kärcher, Powr-Flite, Biltema і американська професійна хімія Chemspec.

Дослідження доводять, що брудні м’які меблі, в яких накопичується пил і дрібне сміття, негативно впливають на якість повітря і, відповідно, мікроклімат в будинку. Згодом в оббивці і наповнювачі створюються сприятливі умови для розвитку бактерій, вірусів, грибкової цвілі, які можуть викликати шкірні, респіраторні та інші захворювання.

У брудній оббивці часто поселяються пилові кліщі здатні спровокувати серйозні алергічні реакції і навіть напади астми. Всі ці фактори непомітно підточують здоров’я домочадців, стають причиною поганого сну, самопочуття і цілого букета хвороб, причому людина може навіть не здогадуватися про причини недуг.

Замовити чистку дивана обов’язково варто, якщо для вас важлива безпеку і естетика вашого будинку. Адже брудне меблювання псує зовнішній вигляд інтер’єру, навіть якщо звертатися з меблями акуратно, ніхто не застрахований від випадково пролитої кави, чаю, вина, слідів дитячої творчості або «сюрпризів» домашніх улюбленців.

Навіщо потрібна професійна хімчистка дивана будинку

В першу чергу, професійна чистка диванів на дому – це ретельна чистка бруду і плям, Які не виводяться звичайними побутовими засобами. Сучасні засоби для чищення дозволяють швидко усунути складні плями від трави, червоного вина, кави і чаю, водостійкої косметики, фарби та дитячих фломастерів. До того ж нейтралізатори відмінно справляються з найнеприємнішими запахами, наприклад, від сечі і слідів життєдіяльності тварин. 

Хімчистка оббивки дивана, виконана фахівцями MaClean, – це гарантія усунення плям без пошкодження текстури та фактури меблевої оббивки. 

В той же час чистка диванів і килимів на дому – це не тільки повернення зовнішнього вигляду, а й ефективна боротьба з хвороботворними організмами і пиловими кліщами.

Речовини, що застосовуються для дезінфекції меблів без запаху і повністю безпечні для людей будь-якого віку. 

Своєчасна хімчистка килимів і диванів, а також проведення регулярних косметичних процедур з догляду продовжують термін служби меблевих предметів і м’яких підлогових покриттів мінімум в 2-3 рази. 

До того ж послуга «чистка диванів і килимів на дому»- це відчутна економія сімейного бюджету. Замовнику не треба купувати спеціальні засоби, брати в оренду миючий пилосос і парогенератор, а головне, витрачатися на перетяжку оббивки або купувати нову дорогу меблі та килимові покриття.

Чому не рекомендується чистити самостійно 

Чистка дивана будинку своїми силами може призвести до ряду негативних наслідків. Навіть якщо регулярно пилососити поверхню меблів звичайним пилососом, позбутися від пилу і бруду в глибоких шарах оббивки, а тим більше знищити мікроби, практично неможливо. Більш того, якщо швидко не прибрати сліди забруднень, то видалити їх в подальшому стає все складніше.

Чистка диванів на дому побутовою хімією, яка розрахована на нескладні забруднення, в кращому випадку може не дати очікуваного результату. У гіршому – пляма розпливеться і піде необоротна фіксація грязьових частинок.

До того ж побутові засоби не вбивають небезпечні мікроорганізми, які продовжують жити меблів і приносити шкоду здоров’ю проживаючих в будинку людей.

Особливої акуратності вимагає чистка шкіряних диванів на дому, так як більшість побутових препаратів універсальні, тому просто зіпсують натуральну оббивку або оббивку з екокожі.

Навіщо ризикувати, якщо можна замовити хімчистку дивана і уберегти предмети інтер’єру від псування, швидко повернути їм гарний вигляд, зберігши свій час і нерви.

Хімчистка диванів на дому від компанії MaClean

У нас можна замовити хімчистку дивана вдома будь-якої конструкції: кутовий, П-образний, прямий в розкладеному і складеному вигляді, а також будь-якого призначення – дитячий, кухонний, диван для вітальні та ін. При необхідності почистимо декоративні подушки

Ми досить педантично підбираємо чистячі і косметичні засоби для відновлення кольору і структури матеріалів. Працюємо з проблемними видами оббивки і примхливими тканинами. Для визначення типу оббивки обов’язково проводимо діагностику матеріалу. Проба вже розведеного в потрібній концентрації речовини робиться на непомітній ділянці з внутрішньої сторони меблів.

Для хімічної чистки використовуємо американські сертифіковані засоби Chemspec, які відповідають всім міжнародним стандартам і відрізняються від побутових засобів рядом переваг:

абсолютно безпечні, в тому числі для дітей, вагітних і людей, схильних до алергії;
підходять для штучних і натуральних тканин;
спеціалізовані для кожного матеріалу оббивки і типу забруднення;
не псують колір і текстуру;
здатні біологічно руйнуватися протягом доби;
ефективні проти бактерій, вірусів, грибків, кліщів.

Хімічна чистка диванів, за потреби килимів і штор, виконується вкрай дбайливо, з урахуванням матеріалів і індивідуальних особливостей виробу. Проведемо всі відновлювальні роботи швидко і акуратно, у зручний для замовника день і час. Гарантуємо індивідуальний підхід і високу якість результату.

Процес включає кілька етапів:
1. Суха хімчистка диванів на дому проводиться за допомогою професійного потужного пилососа і спеціальних насадок. В результаті пил і бруд не залишаються навіть найважкодоступніших місцях меблевої конструкції. 
2. Щоб видалити забруднення складної етіології (застарілі або стійкі до хімії), робиться точкова чистка. На пляма наноситься спеціальний засіб для виведення плям, відповідний до конкретного матеріалу оббивки, а через деякий час засіб видаляється без сліду. Залежно від складності і типу плям, фахівець може застосувати парогенератор.
3. Мийка диванів проводитися за технологією двоступеневого проточного очищення. 
4. Заключний етап – дезінфекція та сушка

Хімчистка шкіряних диванів на дому має свої особливості. Суха чистка проводиться за допомогою насадок з м’якими щітками, які не ушкоджують шкіряну поверхню. Для видалення забруднень застосовується парогенератор, під впливом якого пори розкриваються і бруд легко видаляється. При необхідності застосовуються спеціалізовані засоби для виведення плям, які розщеплюють складні і застарілі плями, але не псують шкіряну оббивку. На останній етапі наноситься захисний склад, який підвищує водо- і грязеотталкивающие властивості шкіри.

Хімчистка дивана триває близько години-двох, а час повного висихання меблів становить 4-6 годин. Наш фахівець також порекомендує і визначить косметичні процедури, необхідні для подальшого догляду за м’якими меблями, щоб результат зберігся якомога довше. 

Вартість залежить від розміру і конструкції дивана, а також виду хімчистки: диван-книжка – від 800 грн.

Диван буде сохнути від 4 до 6 годин.

Високоякісні чистячі та доглядаючі засоби Chemspec, які не викликають алергій і здатні біологічно руйнуватися протягом 24 годин.

    Контактна інформація

    Ця інформація використовуватиметься тільки для зв'язку з Вами нашим сервісом.

    На яку дату?

    Коли ви хочете, щоб ми почали роботу?

    Ми підтвердимо вашу заявку на обслуговування протягом 24 годин. Щиро Дякую!